...
Obrázok článku: Vianočné upratovanie? Tipy, ako ho zvládnuť rýchlejšie

Vianočné upratovanie? Tipy, ako ho zvládnuť rýchlejšie

Napísal Admin, dňa

Vianoce sú už tradične sviatkami obdarovávania, ale treba povedať, že pre mnohých je predvianočné obdobie aj stresom z upratovania. A ten si treba odpustiť. Navyše upratovanie pred Vianocami môže byť niekedy podstatne precíznejšie, ak ho urobí profesionál za jeden deň, ako keď sa budete týždne namáhať sami.

Komplexne a od podlahy

Umyť okná, vyčistiť koberce, linku, umyť podlahy. Je toho nad hlavu. A to si možno ešte chcete užiť aj prítomnosť rodiny, napiecť zákusky, pripraviť darčeky. Už len pri pomyslení je to stres. A prečo by ste sa mali namáhať, keď domácimi čistiacimi prostriedkami aj tak nedosiahnete tak dobré výsledky, ako keď sa práce chopí parita odborníkov s čističmi Kärcher?

Okná bez starostí

Budú sa ligotať. Ponúkame kvalitné a rýchle umývanie akýchkoľvek okien všetkých druhov, umývanie výkladov, čistenie žalúzií, okenných sieťok v Bratislave a okolí už od roku 1996. Súčasťou umývania okien je samozrejme aj umytie okenných rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapet. Okná jednoducho dostanete v top stave a to aj po značnom znečistení, napríklad po maliaroch alebo rekonštrukcii. Výhodou je, že ak nás oslovíte, nepríde k vám jeden človek s vedrom vody, ale tím profesionálov, ktorí umyjú okná najmodernejšími technológiami a veľmi rýchlo.

Nečistite všetko sami

Možno si chcete svoju linku alebo napríklad obývačku vyčistiť sami a nie preto, že by to niekto iný nespravil, ale možno si v rámci čistenia chcete pripraviť aj výzdobu. Je to v poriadku. Ale nemusíte byť na celé upratovanie sami. Môžete si to rozložiť. Upracete napríklad prach, umyjete podlahy, ale tepovanie matracov a kobercov nechajte na odborníkov. Cenovo samozrejme nejde o žiadnu finančne náročnú operáciu a všetko budete mať rýchlo vyčistené.

Vytepujte si aj auto

Vianočné sviatky sú časom, kedy navštívite rodinu a cestujete autom možno aj na prázdniny. Nechajte si vytepovať sedačky v aute a vyčistiť interiér. V moderných autách sa už málokedy používajú poťahy a tak sedačky dostávajú zabrať. No tepovaním im viete vrátiť vzhľad prakticky akoby dýchali novotou. A očistíme vám auto komplexne. Vrátane vyčistenia plastov a kožených doplnkov. Pritom to nebude ani dlho trvať – čistenie interiéru auta zaberie približne 2,5 hod.

Pomôžeme aj vám! Kontaktujte nás.