...

Tepovanie matracov

Čistenie matracov Bratislava

Hĺbkové tepovanie a čistenie matracov je vhodné pre všetky druhy matracov (penové, latexové) potiahnutým priepustným látkovým materiálom (napr. mikrovlákno, froté a iné klasické tkané materiály).

Nie je vhodné pre vodoodpudivé materiály, ktoré sa čistia bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Extrakčnou metódou dochádza k hĺbkovému a povchovému vyčisteniu potu, telesného mazu, moču (detské postieľky), krvi a šupiniek kože. Tepovanie matracov teda odstraňuje nepríjemné pachy a zanechané škvrny, čím matrac získava čerstvú vôňu a esteticky príjemný vzhľad.

Pravidelné čistenie a tepovanie matracov zabraňuje množeniu roztočov, mikroorganizmov, mikrohúb a mikropliesní. Odstraňuje nepríjemné zápachy a jednoznačne tepovanie tiež predlžuje životnosť matracov, pretože sa odstraňuje škodlivá akumulácia nečistôt, ktoré môžu spôsobovať opotrebenie a poškodenie tkaniny.

Pozrite si prosím naše referencie počas našej 28 ročnej praxe.

Obrázok
Viac ako 28 rokov skúseností

Prečo odporúčame tepovanie matracov?

Hlavne ak vám záleží na vašom zdraví a kvalite spánku, tepovanie matracov by malo byť dôležitým procesom vo vašej domácnosti. V priebehu času sa na matracoch hromadí prach, alergény a odumreté bunky, ktoré môžu negatívne ovplyvniť kvalitu spánku a spôsobiť rôzne zdravotné problémy. Práve preto je nevyhnutné pravidelne tepovať matrace. Čistenie a tepovanie matracov by malo byť z hygienického hľadiska najčastejšie hlavne u alergikov a astmatikov.

Ktoré lokality obsluhujeme

Tepovanie matracov vykonávame v Bratislave a v blízkom okolí:

Čuňovo, Jarovce, Rusovce, Záhorská Bystrica, Marianka, Stupava, Lozorno, Pernek, Malinovo, Miloslavov, Rovinka, Dunajská Lužná, Zálesie, Ivánka pri Dunaji, Bernolákovo, Nová Dedinka, Slovenský Grob, Svätý júr a okolie.

Mapa

Neváhajte nás kontaktovať alebo si prezrite kompletný cenník.

Doba schnutia je závislá na znečistení, teplote a dobrej vetrateľnosti cca. do 4 hod. je matrac suchý.

Neváhajte si pozrieť náš kopletný cenník tepovania. Cena tepovanie matracov u nás začína od 10€.

Odporúčame tepovanie matracov opakovať ideálne 3x za rok.

Máme stovky spokojných partnerov

Máme stovky poďakovaní od našich zákazníkov

Pozrite si výsledky našej práce

Pozrieť galériu
Tepovanie sedačiek Bratislava Upratovanie Bratislava Tepovanie kobercov Bratislava Umývanie okien Bratislava

Pomôžeme aj vám! Kontaktujte nás.

Často kladené otázky

Ceny nájdete v našom cenníku, podľa ktorého si presne vypočítate cenu objednaných služieb. Minimálna cena objednávky je 40 € vrátene dopravy.

Sedačka - cca 1 hodinu
Manželský matrac obojstranne – cca ½ hodinu
Koberce celoplošne cca 30 m2 – 1 hodinu
Doba tepovania v byte vo väčšine prípadov býva cca do 2 hodín

Matrace v zimnom období je dobre tepovať v doobednajších hodinách, ak na nich chcete večer spať. V letnom období sú suché za cca 4 hodiny.
Sedačka cca od 4 – 12 hodín
Koberce cca od 6 – 12 hodín

Pri umývaní okien je zahrnuté: umytie a následné vyleštenie skiel, kompletné umytie rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapet. Žalúzie vnútorné, vonkajšie a sitá sa počítajú zvlášť podľa presného cenníka.