...

Tepovanie sedačiek

Tepovanie sedačiek Bratislava

Ponúkame vám kvalitné hĺbkové tepovanie sedačiek, kresiel, gaučov a pod. Hĺbkovým tepovaním vám odstránime aj zažratú špinu, fľaky, prach, roztoče a ich výlučky, alergény, plesne a nežiadúce pachy (cigaretový dym, nehody po domácich miláčikoch).

Často aj na pohľad čistá sedačka pri tepovaní zo seba vydá veľké množstvo špiny. Tepovacie služby vám ponúkame jednorazovo aj pravidelne. Zaistíme vám čisté a zdravé prostredie pre váš život.

Profesionálne tepovanie sedačiek, gaučov je neoddeliteľnou súčasťou ich údržby a čistenia. Poskytuje nielen čistotu a hygienu, ale tiež prispieva k zdraviu a estetickému vzhľadu sedačky. Pravidelné tepovanie môže predĺžiť životnosť sedačky a zachovať jej pôvodný vzhľad a pohodlie pre dlhšiu dobu.

Čo všetko tepujete?

  • tepovanie sedačiek, gaučov, sedacích súprav
  • tepovanie kresiel, stoličiek (aj kancelárskych)

Pozrite si prosím naše referencie počas našej 28 ročnej praxe. Pri väčších zákazkách tepovanie vykonávame väčšinou dvaja, alebo viacerí tepovači súčasne čím sa skracuje doba tepovania. O to vás menej časovo obmedzujeme.

Obrázok
Viac ako 28 rokov skúseností

Kvalita čistenia sedačky, gauča

Tepovanie sedačiek vykonávame výkonnými špičkovými tepovacími strojmi a čistiacimi prostriedkami značky Kärcher, ktoré sú ekologické a spĺňajú najprísnejšie normy. Profesionálne tepovače Kärcher svojou výkonnosťou zabezpečia spolu s kvalitnou chémiou hĺbkové vyčistenie sedačiek bez ich poškodenia, vrátane odstránenia roztočov.

Je dôležité mať na pamäti, že pre kvalitné hĺbkové tepovanie gauča a sedačky nestačí len špičková technológia. Malo by byť vykonávané profesionálmi, ktorí majú skúsenosti s touto metódou čistenia. Rôzne typy tkanín a povrchov vyžadujú špecifický prístup a vhodné čistidlá. Profesionálni čističi sedačiek môžu zabezpečiť, že tepovanie vášho gauča, alebo sedačky bude vykonané bezpečne a účinne, s minimálnym rizikom poškodenia materiálu.

Prepieranie je dosiahnuté do hĺbky vlákien alebo u samotného koreňa vlasu a nečistoty nie sú zatláčané až dolu, ale všetky sú odsaté von s maximálnym čistiacim efektom. Čistiaci prostriedok Kärcher RM 760, ktorý používame, je najefektívnejší čistiaci prostriedok čalúneného nábytku.

Receptúra je rokmi preverená a vysoko hodnotená medzi profesionálmi v oblasti tepovania. Kärcher RM 760 je slabo alkalický prostriedok, 100% rozpustný vo vode a mimoriadne šetrný k čistenému materiálu. Neobsahuje optické zosvetlovače ani bieliace prostriedky.

Po použití čistiaceho prostriedku Kärcher je vyčistený povrch zbavený nečistôt, sú obnovené farby, látka je prevoňaná sviežou vôňou.

Ktoré lokality obsluhujeme

Tepovanie ponúkame pre domácnosti, byty, rodinné domy, hotely, firmy, reštaurácie, úrady, školy, zdravotnícke zariadenia, kasína, herne a pod.

Čistenie sedačiek vykonávame v Bratislave a v blízkom okolí:

Čuňovo, Jarovce, Rusovce, Záhorská Bystrica, Marianka, Stupava, Lozorno, Pernek, Malinovo, Miloslavov, Rovinka, Dunajská Lužná, Zálesie, Ivánka pri Dunaji, Bernolákovo, Nová Dedinka, Slovenský Grob, Svätý júr a okolie.

Väčšie zákazky tepujeme po celom Slovensku.

Mapa

Neváhajte nás kontaktovať alebo si prezrite kompletný cenník.

Otázky a odpovede

Výhodou hĺbkového tepovania je, že trvá len krátko. Nedochádza k nadmernému opotrebovaniu materiálov, ako sa deje u mechanického kartáčového čistenia. Tepovanie sa vykonáva priamo u vás, tým odpadá manipulácia s čalúneným nábytkom.

Pri náhlom znečistení tkaniny napríklad kávou alebo vínom, je veľmi dôležitý rýchly zásah. Bežné ručné čistenia a babské recepty totiž málokedy dokážu napríklad zlikvidovať takéto fľaky od vína, kávy a jedla. Aj tepovanie má svoje obmedzenia, ale tu platí, že je vždy omnoho účinnejšie ako domáce čistenie.

A dôležitá je samozrejme aj rýchlosť zásahu. Preto ak sa vám v domácnosti stala nehoda, tak nás oslovte, aby sme prišli čo najrýchlejšie vytepovať znehodnotený predmet. Takýto rýchly zásah vie prakticky niekedy odstrániť úplne všetky následky znečistenia. Nedá sa teda vôbec porovnávať s domácim ručným čistením kobercov, ani babskými receptami na škvrny.

Čistený povrch zbavený hrubých nečistôt nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom Kärcher, ktorý rozpustí aj veľmi staré nečistoty a následne ho odsávame spolu s nečistotami do zbernej nádoby tepovača, tak že čalúnený nábytok neostáva mokrý, len jemne vlhký.

Pri nadmernom znečistení čistený povrch nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom a necháme ho určitú dobu pôsobiť.

Potom opakovane z čisteného povrchu odsávame absorbovanú vodu spolu s nečistotami. Tento proces niekoľkonásobne opakujeme pokiaľ nedosiahneme požadovanú čistotu povrchu.

Doba schnutia závisí na teplote vzduchu, typu čisteného povrchu a na stupni znečistenia. Za cca. 3-9 hodín je čistený povrch suchý.

Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách, lebo nie každá prevádzka sa dá tepovať cez pracovnú dobu. Vo väčšine prípadov sú to reštauračné zariadenia alebo väčšie firmy.

Máme stovky spokojných partnerov

Máme stovky poďakovaní od našich zákazníkov

Pozrite si výsledky našej práce

Pozrieť galériu
Tepovanie sedačiek Bratislava Upratovanie Bratislava Tepovanie kobercov Bratislava Umývanie okien Bratislava

Pomôžeme aj vám! Kontaktujte nás.

Často kladené otázky

Ceny nájdete v našom cenníku, podľa ktorého si presne vypočítate cenu objednaných služieb. Minimálna cena objednávky je 40 € vrátene dopravy.

Sedačka - cca 1 hodinu
Manželský matrac obojstranne – cca ½ hodinu
Koberce celoplošne cca 30 m2 – 1 hodinu
Doba tepovania v byte vo väčšine prípadov býva cca do 2 hodín

Matrace v zimnom období je dobre tepovať v doobednajších hodinách, ak na nich chcete večer spať. V letnom období sú suché za cca 4 hodiny.
Sedačka cca od 4 – 12 hodín
Koberce cca od 6 – 12 hodín

Pri umývaní okien je zahrnuté: umytie a následné vyleštenie skiel, kompletné umytie rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapet. Žalúzie vnútorné, vonkajšie a sitá sa počítajú zvlášť podľa presného cenníka.