...
Obrázok článku: Upratovanie ako darček pre blízkeho. Pre toto sa oplatí

Upratovanie ako darček pre blízkeho. Pre toto sa oplatí

Napísal Admin, dňa

Možno hľadáte darček k Vianociam, narodeninám, meninám pre človeka, ktorý vám povie, že už vlastne nič nepotrebuje, lebo všetko má. Ale kto nepotrebuje poriadne poupratovať? Upratovanie bytu, tepovanie alebo umytie okien je niečo, čo každému padne vhod.

Pre starších ľudí dokonalé

Starší ľudia už majú obvykle mnoho problémov sami so sebou a upratovanie je pre nich niekedy naozaj fyzicky nezvládnuteľná úloha. Umývanie okien je problém, vysávanie sa stáva menej kvalitné pre problémy s chrbticou a umývanie linky a spotrebičov často odkladajú. Vtedy sa stáva, že v interiéri u starých ľudí je nepríjemný vzduch, spôsobený práve menšou mierou poctivého upratovania. Tu je riešenie, darovať celoplošné upratanie bytu  či domu najideálnejšie. Zobrať rodičov kamsi von a za jediný deň sa im bývanie bude ligotať. V interiéri bude čisto a bude sa aj lepšie dýchať. Je to darček, ktorý si bude dlho užívať.

Aj pre rodiny s deťmi

Možno je to aj brat aj sestra alebo kamarát, ktorému chcete spraviť radosť. Dať vyupratovať byt je služba, ktorá poteší aj mladšiu generáciu. Najmä ak sú v domácnosti deti. Dobre to padne, ak sa nemusí rodina o všetko starať sama. A upratovanie je skutočne niečo, čo poteší každého.

Príjemne strávený čas

Niekedy to môže byť upratovanie celého interiéru alebo len vytepovanie kobercov, sedačiekumytie okienMôžete darovať aj časť upratovacích služieb. Vďaka tomu niekomu môžete ušetriť pracovný víkend a vyjsť si s ním do prírody. Nezabudnite, že čas strávený s blízkymi je vždy dôležitejší ako upratovanie. To za vás totiž môže niekto urobiť, ale čas s tými, ktorých máte radi sa nahradiť nedá.

Dar, ktorý teší dlhodobo

Mnohí ocenia upratovanie ako darček omnoho viac ako kyticu kvetov, ktorá po čase zvädne. Napríklad také vyčistenie koženej sedačky, pre jedno miesto, stojí 12 eur a človek sa z neho bude tešiť omnoho dlhšie, ako z malej kytice. Ak máte záujem o vyčistenie celého bytu kompletne, tak dvojizbový byt vyjde na 80 eur. To je príklad na rodinný darček pre starú mamu, čo bude mať skvelý efekt.

Pomôžeme aj vám! Kontaktujte nás.