...
Obrázok článku: 4 spôsoby, ako vám upratovanie domácnosti pomôže pri sťahovaní do nového bytu

4 spôsoby, ako vám upratovanie domácnosti pomôže pri sťahovaní do nového bytu

Napísal Admin, dňa
v kategórii Upratovacie služby

Sťahovanie sa do nového bytu je vzrušujúce, ale má aj svoje výzvy. Jednou z nich je aj úloha vyčistiť vašu novú domácnosť od podlahy až po strop. Nejde len o jednoduché zametanie prach. Ide o to zabezpečiť, aby váš nový byt bol čistý, hygienický a bez akýchkoľvek nežiadúcich stôp po  predchádzajúcich obyvateľoch, či stavebných robotníkoch.

Skúsme si to spoločne predstaviť: otvoríte dvere do svojho nového domova a hneď vám pohľad padne na vrstvy prachu, záhadné škvrny a do nosa udrie cudzí zápach. Okná sú plné šmúh, koberce rozstrapkané. Vtedy prídu na pomoc profesionálne služby upratovania bytov. Stačí zavolať.  

V tomto texte si povieme čosi o tom, ako vám ich využitie urobí zážitok z nového bytu oveľa príjemnejší, hygienickejší a zbaví vás stresu.

P.S.: už teraz viete, že potrebujete upratovanie v Bratislave? Sme tu pre vás, stačí nás kontaktovať. Zanecháme váš domov čistý a urobíme z neho priestor na šťastné trávenie dní. 

Výhody profi upratovania domácnosti

Ak sa chcete vyhnúť nepríjemnému obrazu, ktorý sme opísali v úvode tohto textu, nie je nič jednoduchšie. Rozumieme, že nie každý má čas a chuť pustiť sa do upratovania hneď po presťahovaní. Už len ono samo o sebe je mimoriadne náročné. 

Prenechať upratovanie bytov profesionálom má teda svoje nespochybniteľné výhody.

1. Zbavíte sa stresu

Sťahovanie sa je stresujúce, to bez debát. Je toho veľmi veľa, čo sa môže pokaziť. Nehovoriac o tom, že opúšťate miesto, ktoré ste dovtedy nazývali domovom. Hodnoty kortizolu atakujú historické rekordy. 

Prečo si to teda aspoň čiastočne neuľahčiť?

Posledná vec, o ktorú sa chcete starať, je čistenie vášho nového bytu hneď po prisťahovaní. Energetické a časové zásoby sú už vyčerpané.

Profesionálne upratovanie domácnosti vám túto záťaž odoberie z ramien a umožní vám sústrediť sa na iné úlohy, predovšetkým zútuľnovanie nového domova. Vedomie, že váš byt je čistý, žiarivý a dezinfikovaný, pomáha spoľahlivo odbúravať stres.

Prechod do nového domova (a možno aj novej kapitoly v živote!) je tak o čosi jednoduchší. 

2. Profesionál je profesionál

Málokto sa chce naozaj živiť čistením a upratovaním domácností. Nás to však baví. Zvyšovať estetickú a hygienickú hodnotu priestorov, dávať im novú tvár a vdýchnuť nový život? Áno, to je naše. 

A hovoria za nás skúsenosti. 

Preborili sme sa metrákmi prachu, vyčistili tisíce okenných tabúľ, oživili nespočetné množstvo matracov a sedačiek. Máme prax, ktorú nám nikto nezoberie. Vieme, ako to robiť efektívne, rýchlo a najmä poctivo.

Naši profesionálni venujú pozornosť každému detailu a zabezpečia, aby všetky kúty vášho nového domova boli bezchybne čisté. Už vedia, kde sú kamene úrazu. Kde sa skrýva neposlušná špina. Na čo sa sústrediť po sťahovaní do nového bytu ako na prvé.

Upratovanie domácnosti od profesionála je totiž službou s vysokou pridanou hodnotou. Podobne, ako aj vy robíte svoju prácu poctivo a s orientáciou na výsledok, našim cieľom je čo najvyššia spokojnosť z vašej strany.

Váš nový byt bude po našom zásahu naozaj NOVÝ. Čistý, voňavý, zdravotne nezávadný.

3. Flexibilita a časová úspora

Sťahovanie sa je postrachom plánovačov. Keďže doň vstupuje množstvo premenných, niekedy je ťažké odhadnúť, kedy k nemu naozaj dôjde. Čo ak vtedy budete mať iné povinnosti a na upratovanie nezvýši čas?

Profesionálne upratovanie bytov v našej réžii je mimoriadne flexibilné. Radi sa prispôsobime vašim potrebám a požiadavkám.

Môžete si dohodnúť jednorazové hĺbkové upratovanie bytu, alebo naplánovať pravidelné údržbové čistenia, aby vaša domácnosť bola vždy v top stave. Vôbec pri tom nemusíte upravovať svoj denný program.

Nech už sa dohodneme akokoľvek, nespochybniteľnou výhodou upratovania domácnosti je obrovská časová úspora. Spomeňte si, koľko vám čistenie bytu zabralo pred presťahovaním. Koľko hodín práce ste doňho investovali každý týždeň.

A teraz toto číslo vynásobte, lebo prvé upratovanie bytu po presťahovaní sa je o poznanie náročnejšie. Strašidelná predstava, čo?

S našou pomocou však nikdy nemusí dôjsť k jej naplneniu. Upratovanie v Bratislave vám zabezpečíme podľa potreby a najmä s obrovskou časovou úsporou. 

Získané hodiny venujte príjemnejším činnostiam. 

4. Nepodceňujete zdravé bývanie

Vďaka skúsenostiam z posledných turbulentných rokov vieme, aké je zdravie dôležité. Pandémia nás naučila, že podceňovať ochranu sa nemusí oplatiť. Nový byt je v tomto ohľade nepreskúmaným územím s potenciálne negatívnymi dopadmi na vaše zdravie.

Ale vôbec to tak nemusí byť. Stačí ho raz „prejsť“ od podlahy až po strop a hneď je z neho miesto, kde môžete začať tvoriť spomienky.

Vytvorenie zdravšieho prostredia na život je teda jednou z najväčších výhod profesionálneho upratovania domácnosti. Dôkladné odstránenie nečistôt, prachu, alergénov a prípadných skrytých plesní, ktoré sa mohli časom nahromadiť, je na nezaplatenie. 

Všetky tieto aspekty pomáhajú zlepšiť kvalitu vnútorného vzduchu, znížiť riziko dýchacích problémov a riziko výskytu alergií či iných komplikácii u vás, či vašich milovaných.

Čaká aj vás v najbližšej dobe sťahovanie do nového bytu? V každom prípade vám držíme palce, pretože vieme, čo vás čaká. Ak sa rozhodnete zbaviť aspoň jedného stresujúceho faktora, ozvite sa nám. My vám s upratovaním v Bratislave radi pomôžeme.

Pomôžeme aj vám! Kontaktujte nás.