Služby

Obrázok
Tepovanie sedačiek

Osvedčenou metódou starostlivosti o sedačky je ich pravidelné tepovanie, ktoré nielenže odstráni prach a nečistoty, ale aj zničí baktérie, ktoré sa môžu v materiáloch hromadiť. Pri našej službe tepovania sedačiek v Bratislave, sa môžete spoľahnúť na kvalitné a šetrné čistenie a tepovanie vašich sedačiek. Naši odborníci majú skúsenosti s rôznymi druhmi materiálov a postarajú sa o to, aby vaše sedačky vyzerali ako nové.

Obrázok
Tepovanie kobercov Bratislava

Kvalitne hĺbkovo vytepujeme Vaše koberce, sedačky, gauče, matrace, postele, autá a iný čalúnený nábytok. Čistíme aj kožené sedačky a kreslá. Odstránime prachové častice so štruktúry koberca a v neposlednej rade odstránime nežiaduce pachy a roztoče. U Vás doma alebo u Vás vo firme. Aj cez sviatky a víkendy aj v nočných hodinách.

Obrázok
Čistenie a tepovanie matracov

Profesionálny servis tepovania matracov v Bratislave môže pomôcť nielen s odstraňovaním prachu a alergénov, ale aj s oživením a predĺžením životnosti vašich matracov. Ak sa vám zdá, že vaše matrace už nie sú také čisté a svieže ako kedysi, alebo ak sa bojíte alergénov, ktoré sa v nich môžu hromadiť, sme tu pre vás. Naša profesionálna a spoľahlivá služba tepovania matracov vám pomôže udržiavať vaše matrace v čistote a zdraví.

Obrázok
Čistenie koženej sedačky

Ponúkame vám čistenie kože, ktoré vykonávame ručne s kvalitnými kefkami a utierkami. Na čistenie a následnú impregnáciu používame len garantované a rokmi overené prostriedky. Po dôkladnom vyčistení koženej sedačky jej povrch následné ošetríme špeciálnym prostriedkom, ktorý povrch kože vyživuje a zmäkčuje, chráni, čím prirodzene predlžuje životnosť a krásny vzhľad.

Obrázok
Umývanie okien Bratislava

Umyjeme a vyčistíme Vaše okná všetkých druhov, výklady, sklenené plochy, zrkadlá a iné časti zo skla. Pri umývaní a čistení okien Vám umyjeme a vyčistíme rámy, kľučky, parapety a žalúzie. Okná umývame stierkovým spôsobom bez znečistenia okolitého prostredia.

Obrázok
Upratovacie služby Bratislava

Poupratujeme, vytepujeme, umyjeme Vaše byty, rodinné domy, kancelárie, firmy, reštaurácie a iné nehnuteľnosti. Ponúkame Vám jednorazové upratovanie, pravidelné upratovanie, generálne upratovanie, kolaudačné upratovanie, upratovanie po remeselníkoch.

Máme stovky spokojných partnerov

Máme stovky poďakovaní od našich zákazníkov

Pozrite si výsledky našej práce

Pozrieť galériu

Pomôžeme aj vám! Kontaktujte nás.

Často kladené otázky

Ceny nájdete v našom cenníku, podľa ktorého si presne vypočítate cenu objednaných služieb. Minimálna cena objednávky je 40 € vrátene dopravy.

Sedačka - cca 1 hodinu
Manželský matrac obojstranne – cca ½ hodinu
Koberce celoplošne cca 30 m2 – 1 hodinu
Doba tepovania v byte vo väčšine prípadov býva cca do 2 hodín

Matrace v zimnom období je dobre tepovať v doobednajších hodinách, ak na nich chcete večer spať. V letnom období sú suché za cca 4 hodiny.
Sedačka cca od 4 – 12 hodín
Koberce cca od 6 – 12 hodín

Pri umývaní okien je zahrnuté: umytie a následné vyleštenie skiel, kompletné umytie rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapet. Žalúzie vnútorné, vonkajšie a sitá sa počítajú zvlášť podľa presného cenníka.