...
Obrázok článku: Upratovanie domácnosti – prečo je lepšie nechať ho na profesionálov?

Upratovanie domácnosti – prečo je lepšie nechať ho na profesionálov?

Napísal Admin, dňa
v kategórii Upratovacie služby

Sviatky sú za rohom. Okrem tých príjemnejších povinností nás čakajú aj tie, ktoré by sme najradšej odložili. Naháňanie darčekov, varenie a áno, upratovanie. Vianočné upratovanie má tú smolu, že je potrebné v čase, kedy toho človek musí stihnúť naozaj veľa. Často je tak odkladané, urobené polovičato, alebo dokonca vôbec. Ale čo takto ho nechať na profesionálov? Zbavte sa tejto „milej“ povinnosti a venujte sa tým príjemnejším. 

Prinášame vám 6 dôvodov, prečo nechať upratovanie domácnosti na profesionálnu firmu.

1. Ušetríte čas 

Prvý dôvod sme už naznačili v úvode. Tým, že niekto prevezme upratovanie za vás, ušetríte kvantum času, ktorý môžete stráviť produktívnejšie. A že ho je na Vianoce málo, o tom netreba nikoho presviedčať.

Navyše, profesionálna firma zvládne aj vianočné upratovanie za zlomok času, za aký by sa to podarilo členom domácnosti. Dlhoročné know-how overené v praxi sa pretaví do efektivity a byt je čistý, ani sa nenazdáte. Povedzme si úprimne, čo by ste dali za pár sviatočných hodín k dobru?

Prečítajte si, čo o rýchlosti firmy BODYTEP hovorí na Googli Zuzana: „Profesionálny prístup, na termíne sme sa dohodli rýchlo, pán, ktorý čistenie vykonával bol milý, rýchly a šikovný. Gauč a kreslo vytepované za hodinu, pomer cena/kvalita na jednotku s hviezdičkou. Ďakujeme.“

2. Firma to urobí efektívnejšie

Keď sme už pri tom know-how, určite ho netreba podceňovať. Upratovanie sa niekedy môže zdať ako banálna a otravná záležitosť, ale nie je to v skutočnosti tak. Ak sa neurobí systematicky a dôkladne, do pár dní je neporiadok a špina naspäť.

Ak však upratovanie zveríte do rúk profesionálov, výsledky na seba nenechajú čakať. Krištáľovo čisté okná, koberce perfektne vytepované, všade dokonalý poriadok. Roky overenej praxe jednoducho znamenajú výsledky, či už hovoríme o upratovaní bytov, alebo hoci aj kancelárií či iných pracovných priestorov.

3. Poriadok vydrží dlhšie

S predošlým bodom úzko súvisí aj tento. Stalo sa niekedy už aj vám, že ste poutierali prach, poumývali okná a do pár dní bolo všetko v pôvodnom, neželanom stave? Napríklad sa opäť objavili šmuhy na okne? Prachové častice na nábytku? Stáva sa to predovšetkým pri nedôkladnom, neefektívnom, či povrchnom upratovaní. Toto vám s profesionálnou firmou nehrozí. Využitím osvedčených postupov a venovaním ozaj dôkladnej pozornosti každej čistenej ploche dostávate záruku kvality, ktorá vydrží. Nestane sa teda, že po prvom víkende vyzerá všetko opäť, ako pred upratovaním.

4. Vyššia technická úroveň

Keďže upratovanie bytov a domácností je pre profesionálne firmy tohto typu dennou agendou, musia sa na tieto činnosti aj patrične vyzbrojiť. Čo používate pri čistení vy? Pravdepodobne vedro s vodou a prípravkom, nejakú handru, možno kefu. Aj tu však vidieť rozdiel v kvalite, najmä ak sa toho chytia profesionáli.

Tí totiž používajú rôzne nástroje na čistenie, ktoré si bežní ľudia buď nemôžu dovoliť, alebo sa im jednoducho neoplatia. Ide napríklad o profesionálne tepovače na hĺbkové čistenie kobercov, vysoko efektívne chemické prostriedky, alebo profesionálne elektrické čističe okien, ktoré si poradia napríklad aj so zaschnutou farbou či hmyzom.

5. Riešenie šité na mieru vám

S firmou si jednoducho viete dohodnúť vyhovujúci termín, kedy vám prídu poupratovať. Nemusíte pri tom ani byť doma, prípadne sa môžete venovať inej činnosti. Časovo sa vám teda zamestnanci firmy vedia prispôsobiť do takej miery, ako potrebujete. Viete si napríklad dohodnúť aj termín do budúcnosti, napríklad po prerábke bytu, alebo hoci aj pravidelné upratovanie domácnosti v určitých intervaloch.

Ďalšou výhodou, ktorú získavate je, že si vy si môžete určiť, čo je potrebné upratovať a čo nie. Možno potrebujete iba vytepovať koberce, alebo vyčistiť kožené sedačky, prípadne okná dostali zabrať po poslednom maľovaní. Rozsah prác si dohodnete vždy vopred a vrátite sa už iba k dobre vykonanej práci.

6. Kvalitu firmy si môžete overiť

Samozrejme, vpustiť len tak niekoho cudzieho do bytu nie je práve najrozumnejšie. Avšak poctivosť a predovšetkým kvalitu profesionálnej firmy si viete jednoducho overiť na internete. Pomôžu vám s tým recenzie a referencie od iných spokojných klientov.

Firma Bodytep ma na Googli 80 recenzií, vyberáme z nich 5-hviezdičkové hodnotenie od Petra:

„So spoločnosťou BODYTEP mám u nás doma dlhoročnú skúsenosť. Páni okrem špičkových pracovných nástrojov a náradia prinášajú k nám domov aj tieto hodnotné parametre práce: dôkladnú profesnú prípravu, veľmi kvalitné prípravky, úsmevy i pochopenie pre množstvo úkonov.  Okrem žiarivo priezračných okien a vyčistených žalúzií ostávajú  čisté i voňavé koberce a dôkladne vyčistený čalúnený nábytok. Obdivujem pri tejto pravidelnosti i štandardne profesionálne správanie pretkané humorom a dobrou náladou. Spokojný s výsledkami ostávam a nemením.“

Zveriť svoju domácnosť profesionálnej upratovacej firme sa naozaj vyplatí. Na oplátku za vašu dôveru dostanete mimoriadne vysoký kvalitatívny štandard, aký by ste vlastnými silami dosiahli len ťažko. Nehovoriac o časovej úspore a ušetrených nervoch.

Ak potrebujete upratovanie v Bratislave, firma BODYTEP funguje v hlavnom meste už 25 rokov a za ten čas sa postarala o čistotu v tisíckach domácností a firiem. S mimoriadne pozitívnou odozvou od klientov. Odmenou za vašu dôveru vám bude čistá domácnosť, na ktorú môžete byť hrdí. 

Pomôžeme aj vám! Kontaktujte nás.