...
Obrázok článku: Tepovacia služba pre firemné priestory: Dodajte svojmu biznisu lesk

Tepovacia služba pre firemné priestory: Dodajte svojmu biznisu lesk

Napísal Admin, dňa
v kategórii Upratovacie služby

Aj niektoré zdanlivo triviálne veci môžu mať významný vplyv na imidž vašej firmy, ale tiež produktivitu ľudí v nej. Jedným z týchto aspektov je čistota vašich priestorov, najmä kobercov a sedačiek.

Oba tieto kusy nábytku, resp. vybavenia majú za úlohu dodať miestnosti útulnosť. Nehovoriac o praktickosti, ktorú ponúka vhodne umiestnená sedačka. A taký koberec do kancelárie je perfektnou voľbou, ako svojim zamestnancom, ale aj návštevníkom, ukázať, že toto nie je len čisto sterilné prostredie bez štipky emócie.

Dobrý úmysel však niekedy stroskotá na detailoch. Napríklad na pravidelnom tepovaní spomínaných kobercov a sedačiek. Samozrejme, pri dennom pracovnom zhone na to človek niekedy ani nemyslí.

Dnes by sme vám však radi povedali niečo o tom, prečo je profesionálna tepovacia služba pre vašu kanceláriu dobrým riešením hneď z viacerých dôvodov.

Aj kancelársky koberec si zaslúži pozornosť

Čistý pracovný priestor nie je len estetickou záležitosťou. Ide o pilier produktívneho, zdravého a seriózneho prostredia. A dôležitá nie je len povrchová čistota, ale aj hĺbková. Až na koreň vlákien kancelárskeho koberca či sedačky.

Neporiadok a špina sú estetickou vadou, o tom niet pochýb. Ale vytvárajú tiež živnú pôdu pre choroboplodné zárodky, čiže predstavujú aj zdravotné riziko. A toto riziko často nie je na prvý pohľad vidieť.

Prachové roztoče, zaschnutá špina, vlasy a iné nečistoty. To všetko sú nežiadúci hostia, ktorí sa môžu skrývať vo vašom koberci či sedačke. A pri každom kroku, resp. sadnutí sa dostávajú na vaše oblečenie, ale aj do ovzdušia.

Čím viac času uplynulo od posledného firemného tepovania, tým horšie to potenciálne môže byť.

Zrkadlo vášho biznisu

Predstavte si, že do firmy privediete potenciálneho investora alebo významného klienta. Ak je priestor neudržiavaný, podprahovo sa môže premietnuť do toho, ako hosť vníma vaše podnikanie.

Uhádli ste, že dobrý dojem to určite neurobí.

Ak príde človek do nového priestoru, vníma viac detailov. Vaši zamestnanci, ktorí v ňom trávia každý pracovný deň, už niektoré veci ani nevnímajú. Pozornému oku hosťa však nemusí ujsť, že kancelársky koberec je nejaký ošumelý a že na sedačke je nejaký, hoci malý, ale stále viditeľný fľak.

Detail? Možno, ale môže potenciálne spôsobiť viac škody, než si myslíte.

 

 

Je to aj otázka nákladov

Samozrejme, tepovacia služba niečo stojí. Ak chcete mať priestory dokonale čisté, oslovíte profesionálov. Napríklad nás. Čisteniu a tepovaniu súkromných a firemných priestorov sa venujeme už vyše štvrťstoročie. Za ten čas už vieme, na čo sa treba zamerať.

Táto investícia sa vám však rýchlo vráti. Čisté, zdravotne nezávadné a esteticky bezchybné prostredie preukázateľne zvyšuje produktivitu ľudí.

Lepšie prostredie = lepšia nálada = lepšie výsledky.

A nezabudnime na dobrý dojem, ktorý takéto priestory urobia na hostí.

Je tu však ešte jeden aspekt, ktorý hovorí v prospech profesionálnej tepovacej služby. Je ním úspora.

Neudržiavaný kancelársky koberec je živnou pôdou pre kvantum nečistôt a mikroorganizmov. Tie, okrem zdravotných a estetických rizík, priamo znižujú jeho životnosť. Zažratá špina hlboko vo vláknach oslabuje jednotlivé vlásočnice, vedie k ich vyššej lámavosti a strate pôvodnej farby a vzhľadu. Teda tu kladieme aj dôraz na tepovanie v spojitosti so životnosťou a vzhľadom kobercov.

Koberec dostáva zabrať už len tým, že po ňom denne chodíme. Ak je však zašpinený, miera opotrebovania sa zvyšuje násobne. A čo urobíte s kobercom, ktorý je zožltnutý či šedý, spustnutý a zostarnutý?

Vyhodíte ho. A kúpite nový. Ďalší náklad.

A tomuto je veľmi jednoduché predísť. Stačí osloviť profíkov a vaša kancelária v Bratislave či okolí bude žiariť čistotou. Neváhajte nás kontaktovať.

Prečo Bodytep?

Naša práca stojí na vyše 27 rokoch skúseností. Upratovanie domácností, firemných a eventových priestorov, to je náš denný chlebíček. Od podlahy, až po strop.

Ponúkame kvalitné hĺbkové tepovanie pomocou profesionálnej techniky Kärcher. Používame prístroje, ktoré nie sú bežne dostupné, aby sme dosiahli dokonalú čistotu. Vieme, ktoré prípravky sú vhodné na ten-ktorý druh znečistenia. Zdôrazňujeme, že používame iba ekologickú chémiu.

Dokonalý výsledok dosiahnete len skĺbením dlhoročných skúseností a špičkovej technológie.

Veľmi radi navštívime vašu kanceláriu v Bratislave, ale aj priestory v ďalších lokalitách: Stupava, Marianka, Záhorská Bystrica, Lozorno, Malinovo, Kalinkovo, Miloslavov, Rovinka, Zálesie, Bernolákovo, Ivanka pri Dunaji, Dunajská Lužná, Rusovce, Jarovce, Čunovo, Svätý Jur. Pezinok, Rakúsko, Berg, Hainburg, Maďarsko, Rajka.

Aké služby nájdete v našom portfóliu? Vyberte si:

Na záver nechajme prehovoriť nášho spokojného klienta Tomáša:

Váš kolega vykonal svoju prácu poctivo a dal si záležať na kvalite. Okrem profesionálneho prístupu ma zaujal príjemným vystupovaním a slušným správaním. Takých kolegov, ako je pán Peter, si určite chráňte a oceňte! Ešte raz ďakujem a prajem príjemný deň.

Pomôžeme aj vám! Kontaktujte nás.