...
Obrázok článku: Nebaví vás upratovanie? Uľahčí vám ho služba pravidelného upratovania domácností

Nebaví vás upratovanie? Uľahčí vám ho služba pravidelného upratovania domácností

Napísal Admin, dňa
v kategórii Upratovacie služby

Nech zdvihne ruku ten, koho baví upratovanie!

Záujemcov by sa asi našlo poskromne. Niet sa čo čudovať, upratovanie domácnosti nepatrí k činnostiam, na ktoré by sme sa vyslovene tešili. Žiaľ, ide o nevyhnutnosť. Nikto nechce žiť v špinavom prostredí, pretože je nielen esteticky odpudivé, ale predstavuje aj zdravotné riziká.

Čo ale robiť, ak sa nám do upratovania fakt, ale fakt nechce? Prípadne naň nemáme čas, alebo s ním nikdy nie sme spokojní? Je to jednoduché, priatelia. Zverte ho profíkom. Už vyše 27 rokov prinášame do domácností a firiem pocit dokonalej čistoty. Objednajte si u nás pravidelné upratovanie domácností v Bratislave či okolí a zbavte sa tejto “milej” povinnosti raz a navždy. 

Zdravotné výhody sú nespochybniteľné

Pravidelné upratovanie domácností výrazne znižuje prítomnosť alergénov, medzi ktoré patria prach, srsť domácich zvierat či peľ, prípadne aj zvyšky jedál či iné nečistoty. Minimalizuje tiež šírenie choroboplodných zárodkov a vírusov, čo je kľúčové najmä v období chrípok a prechladnutí. 

Čistenie miest, ktorých sa často dotýkame, teda napríklad kľučiek na dverách, vypínačov svetiel, stolov, kuchynskej linky a podobne, pomáha znižovať riziko infekcie baktériami a ich šírenie. Viete aké sú najčastejšie problémy spôsobené nedostatočným upratovaním? Okrem alerigií sú to aj bolesti hlavy, vyrážky, oslabená imunita a podobne.

Skúsení pracovníci upratovacej služby presne vedia, ktoré miesta sú kritické. Často myslia aj na to, čo bežnému človeku pri pravidelnom upratovaní nenapadne, napríklad také ťažko dostupné miesta

TIP: Prečo pravidelné upratovanie domácností urobí lepsie profesionálna firma? 

Okrem toho udržiavanie čistého domova zlepšuje celkovú kvalitu vzduchu, tlmí problémy súvisiace s astmou a inými respiračnými problémami. Ak platí, že v zdravom tele je zdravý duch, tak v zdravej domácnosti je zdravý človek. 

Duševná pohoda na seba nenechá dlho čakať 

Štúdie pravidelne preukazujú, že čistý a uprataný priestor má pozitívny vplyv na duševné zdravie. Dokáže znížiť stres a úzkosť, čo vedie k uvoľnenejšej a pokojnejšej atmosfére. 

Napríklad také umývanie okien vnesie do interiéru viac svetla. To má preukázateľne pozitívny vplyv na ľudskú psychiku a náladu. Čudovali by ste sa, ako sa miestnosť presvetlí, keď sú dlhodobo zanedbávané okná zrazu čisté a dokonale priehľadné. 

Usporiadaný domov dokáže tiež zvýšiť produktivitu, najmä u ľudí, ktorí pracujú na home-office. V čistom prostredí sa nám pracuje nepochybne lepšie, sme motivovanejší a pôsobí na nás menej rušivých prvkov. 

Tieto aspekty sú obzvlášť významné v dnešnom uponáhľanom životnom štýle. Náš domov je naším útočiskom, miestom kde relaxujeme a oddychujeme. A tieto pocity sú o to intenzívnejšie, ak sa o upratovanie domácnosti postaral niekto iný a my máme voľné ruky pre činnosti, ktoré nás napĺňajú.

Pamätajte, ponúkame pravidelné umývanie okien a upratovanie v Bratislave a okolí. Doprajte si čistotu a komfort v domácnosti kedykoľvek v roku a relaxujte s vyloženými nohami.

Bezpečnosť nadovšetko

Pravidelné čistenie dokáže nielen zlepšiť vzhľad vášho domova, ale prispieva aj k zvýšeniu bezpečnosti. Pomáha predchádzať nehodám, ako sú zakopnutia a pády – tým, že udržiava poriadok a veci na mieste, kde patria a nezavadzajú. To ocenia predovšetkým rodičia s malými deťmi, ale aj seniori. 

Nezanedbateľným aspektom je tiež predĺženie životnosti mnohých predmetov. Ak je niečo dlhodobo znečistené – okná, sedačky, kreslá, koberce, matrace – riziko poškodenia a opotrebovania je vysoké.  

Z dlhodobého hľadiska je teda delegovanie pravidelného upratovania aj investíciou do vlastného majetku, resp. predĺžením jeho životnosti. Najmä ak je vykonané poctivo, profesionálne a dôkladne.

Upratovaniu domácností v Bratislave a okolí sa venujeme už viac než štvrťstoročie. Málokto sa môže pochváliť takými dlhodobými profesionálnymi skúsenosťami. Dokonalú čistotu prinesieme aj k vám domov – stačí nás kontaktovať

Službu si prispôsobíte vy

Profesionálne upratovacie služby v našej réžii ponúkajú flexibilitu. 

Nie je problém prispôsobiť ich vašim špecifickým potrebám a harmonogramom. Napríklad si na pravidelné upratovanie vyberiete iba konkrétne oblastí domu či bytu. 

Určiť si môžete, samozrejme, aj frekvenciu poskytovania služby. Niekto potrebuje upratovanie každý mesiac, inému stačí “kompletka” raz za štvrťrok, niekto chce zasa iba umývanie okien v nepravidelných intervaloch. 

Radi si s vami dohodneme detaily a náležitosti spolupráce, sme pripravení plne vám vyjsť v ústrety.  Sme zástancovia toho, že naše služby musia byť plne kompatibilné s vašimi požiadavkami a životným štýlom. 

Prvotriedne vybavenie a pomôcky

Ako profesionáli používame výhradne vysokokvalitné vybavenie a čistiace prostriedky. Sú efektívnejšie, silnejšie, ale zároveň aj ekologickejšie ako bežné výrobky pre domácnosť. 

Už dlhé roky sme verní značke Kärcher, ktorá patrí medzi výrobcov popredných technológii pre starostlivosť o domácnosť a upratovanie. 

Čistiace prostriedky a prípravky, ktoré používame, sú špeciálne vybrané pre svoj účel. Vždy vieme, akú chémiu použiť na aký povrch či materiál. K upratovaniu pristupujeme dôsledne, ale aj citlivo a s rešpektom ku vášmu majetku.

Používané prostriedky a vybavenie nám umožňujú poskytnúť vám servis, aký je bežnými pomôckami ťažké, často až nemožné dosiahnuť. 

Ušetríte čas a energiu

Pre zaneprázdnených jednotlivcov alebo rodiny sú pravidelné upratovacie služby významnou úsporou času. Bavíme sa o desiatkach hodín až dňoch v priebehu roka. 

TIP: Potešte blízkych nezvyčajným darčekom – Službou upratovania domácností!

Delegujte upratovanie na profíkov, zatiaľ čo vy budete tráviť vzácne chvíle s rodinou. Prípadne investujte ušetrený čas do práce, koníčkov, alebo plnohodnotného relaxu. 

V závislosti od rozsahu upratovacích služieb sa líši aj úspora času. Ak si objednáte komplexné upratovanie celej domácnosti, vyťažíte z neho potenciálne najviac. Tepovanie kobercov či matracov, čistenie sedačiek, umývanie okien – to sú hodiny a hodiny úmornej práce. 

Ktorú však nemusíte vykonávať vy.

Upratovanie v Bratislave aj pre vás

Ak vás naozaj nebaví upratovanie domácnosti, alebo naň jednoducho nemáte toľko času, koľko si vyžaduje, nezúfajte. Ponúkame vám riešenie a pomocnú ruku.

Bez ohľadu na to, čo všetko potrebujete vyčistiť, alebo aký veľký dom či byt máte – sme tu pre vás. Pravidelnému upratovaniu domácností v Bratislave a okolí sa venujeme dlhodobo, poctivo a zodpovedne. 

Kontaktujte nás ešte dnes a bavme sa o spôsoboch, ako vám môžeme pomôcť. 

Pomôžeme aj vám! Kontaktujte nás.